logo BIOMAC rozvoz pelet po celé ČR
Kvalitní pelety BIOMAC

Společnost BIOMAC Ing. Černý s.r.o. je největší evropský výrobce kvalitních dřevěných pelet s 22 letou tradicí. Vysoký objem výroby je jistotou dodávek po celý rok. Naše dřevěné pelety jsou pod pravidelnou kontrolou a splňují veškeré platné evropské normy.

Pelety BIOMAC BUK PREMIUM A1

Cisterna Čechy

cena bez DPH: 5643.5Kč/t
cena s DPH: 6490Kč/t
Objednat

Cisterna Morava

cena bez DPH: 5643.5Kč/t
cena s DPH: 6490Kč/t
Objednat

Big Bag Čechy

cena bez DPH: 0Kč/t
cena s DPH: 0Kč/t
Kalkulace na dotaz

Big Bag Morava

cena bez DPH: 0Kč/t
cena s DPH: 0Kč/t
Kalkulace na dotaz

Pytle 15kg Čechy

cena bez DPH: 0Kč/t
cena s DPH: 0Kč/t
Kalkulace na dotaz

Pytle 15kg Morava

cena bez DPH: 0Kč/t
cena s DPH: 0Kč/t
Kalkulace na dotaz

BUKOVÉ PELETY SVĚTLÉ Bližší informace získáte na e-mailové adrese mrlina@biomac.cz

Surovina: Čisté suché hobliny z bukového dřeva.

Popis: Jsou to granule o Ø 8 mm, délky cca l0 ÷ 20 mm jsou charakteristické polosvětlou barvou bukového dřeva dřeva, vysokou výhřevností, velmi nízkým obsahem popele a velkým slisováním, které prodlužuje dobu hoření.

Určení: Pro speciální krby a kotle ústředního topení s automatickým přikládáním a regulací teploty, jež lze použít stejně pohodlně jako topení plynem nebo elektřinou.

Použití: Nasypat do zásobníku paliva, skladovat v suchu! Tyto pelety se spalují ve všech peletovacích topeništích, které nemají automatické vyhrnování popele.

PARAMETRY
Slisování 1.200 kg/m3
Výhřevnost 18,14 MJ/kg
Obsah popele 0,44 %
Obsah vody 7,3 %
Výrobek vyhovuje normě ENplus A1
Balení
PE - sáček 15 kg pelet
Pytel BigBag 1.000 kg
Volně ložené Cisterna
Paleta 66 sáčků = 990 kg
klastr česká peleta
Aktuality

Pour féliciter 2018

24.11.2017

Milí zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce věnovali a přejeme krásné Vánoce a po celý rok 2018 pevné zdraví, štěstí a osobní pohodu.

Veletrh FOR ARCH

4.09.2017

Milí zákaznici a obchodní partneři, od 19. do 23.9. 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Součástí výstav bude bohatý doprovodný program vhodný nejen pro odborníky, ale i laickou veřejnost.

Certifikát ENplus

Dva roky starý certifikační systém již dorazil do Česka, a tak i tady bude nyní chránit všechny zúčastněné strany. Výrobcům a obchodníkům s peletami otevírá přístup na nové trhy a prospěje konkurenčnímu prostředí, zákazníkům a výrobcům kotlů a kamen garantuje vysoce kvalitní palivo, a tedy například odpovídající tvar, vysokou výhřevnost, nízký obsah prachu a také malé množství popela vznikajícího při spalování. Certifikaci v Česku uděluje od roku 2013 Klastr Česká peleta.

certifikát ENplus