logo BIOMAC rozvoz pelet po celé ČR
Kvalitní pelety BIOMAC

Společnost BIOMAC Ing. Černý s.r.o. je největší evropský výrobce kvalitních dřevěných pelet s 22 letou tradicí. Vysoký objem výroby je jistotou dodávek po celý rok. Naše dřevěné pelety jsou pod pravidelnou kontrolou a splňují veškeré platné evropské normy.

Pour féliciter 2018

24.11.2017
Milí zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce věnovali a přejeme krásné Vánoce a po celý rok 2018 pevné zdraví, štěstí a osobní pohodu.

 

Neměli bychom v dnešní přetechnizované a zrychlené době zapomínat na své blízké. Konec roku s sebou přináší radostné očekávání jednoho z nejkrásnějších svátků - Vánoc. A Vánoce by měly být skutečnou oázou pohody a radosti. Měly by být o lásce a vzájemném porozumění.

Nezapomínejme proto na své blízké a všechny, které máme rádi. Naučme se jeden druhého si vážit, žijme s pokorou a prožijme společné chvíle se svými nejbližšími jednoduše tak, abychom byli opravdu šťastni.

Krásné Vánoce a po celý nový rok zdraví, štěstí, pohodu a spoustu pracovních i osobních úspěchů.

BIOMAC team

POUR FÉLICITER 2018

Zpět na aktuality
klastr česká peleta
Aktuality

Pour féliciter 2018

24.11.2017

Milí zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce věnovali a přejeme krásné Vánoce a po celý rok 2018 pevné zdraví, štěstí a osobní pohodu.

Veletrh FOR ARCH

4.09.2017

Milí zákaznici a obchodní partneři, od 19. do 23.9. 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Součástí výstav bude bohatý doprovodný program vhodný nejen pro odborníky, ale i laickou veřejnost.

Certifikát ENplus

Dva roky starý certifikační systém již dorazil do Česka, a tak i tady bude nyní chránit všechny zúčastněné strany. Výrobcům a obchodníkům s peletami otevírá přístup na nové trhy a prospěje konkurenčnímu prostředí, zákazníkům a výrobcům kotlů a kamen garantuje vysoce kvalitní palivo, a tedy například odpovídající tvar, vysokou výhřevnost, nízký obsah prachu a také malé množství popela vznikajícího při spalování. Certifikaci v Česku uděluje od roku 2013 Klastr Česká peleta.

certifikát ENplus